Головна > Закарпаття / Суспільство > Закарпаття отримало від Угорщини 10,3 тис. доз вакцин

Закарпаття отримало від Угорщини 10,3 тис. доз вакцин


8-11-2018, 13:31. Розмістив: redaktor
На запит про допомогу наших партнерів – департамент охорони здоров’я Закарпатської ОДА, обласна організація Товариства Червоного Хреста вкотре прийняли гуманітарну допомогу від міністерства людських ресурсів Угорщини у вигляді чотирьохкомпонентної вакцини Tetraxim (вакцина проти дифтерії, правцю, кашлюка та епідемічного поліомієліту. 10 376 доз вакцини, вартістю 5 мільйонів гривень передано Товариству Червоного Хреста на пункті пропуску КПП «Тиса» Чоп-Загонь».

Про це інформує Закарпатська обласна організація Товариства Червоного Хреста України.

При передачі вакцини були присутні голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль; заступник директора департаменту охорони здоров’я Елізавета Біров; голова обласної організації Товариства Червоного Хреста Іванна Сабо; доктор Грежа Іштван, уповноважений міністра з питань розвитку співпраці Саболч-Сатмар-Берег і Закарпатської області; Бугайла Йожеф, Генеральний консул Генерального консульства Угорщини в місті Ужгород.

«Дана вакцина визнана в Україні як гуманітарна допомога та передана нами обласній інфекційній лікарні з подальшим розподілом серед лікувальних закладів Закарпаття для безкоштовної імунізації. Ми завжди раді допомогти партнерам та мешканцям краю», – повідомляють в організації.
Закарпаття отримало від Угорщини 10 тисяч доз вакцин  


Повернутися назад