Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У користувачів Приват24 на Закарпатті виникили несподівані проблемиВранці 11 листопада почалися проблеми в роботі найбільшого українського банку «ПриватБанк», пише Ua-reporter.com
Сьогодні багато користувачів скаржилися на неможливість оплатити покупку через онлайн-систему Приват24. Але в соцмережах є чимало повідомлень про збої не тільки в роботі мобільного застосування і веб-версії сайту, але і терміналів самообслуговування і банкоматів.
Це і помітили жителі Закарпаття, адже проблема і не минула нашу область.
У службі підтримки банку у відповідь на звернення користувачів спочатку обіцяли полагодити все до обіду, але потім вказували більш пізній час. Зараз же в банку офіційно визнали проблеми в роботі системи обробки платежів. Цього разу процесинг «ПриватБанку» ліг через … розпродажі 11.11 в Китаї, а в особливості через знижки на сайті AliExpress.
«Сьогодні було зафіксовано дуже велика кількість платежів в зв’язку з Днем холостяків, який влаштовує Aliexpress», – повідомили в «ПриватБанку».
У банку відзначають, що протягом години банк обслуговував до 70 000 платежів, що значно перевищує нормальні обсяги роботи. Через це сформувалася черга платежів, але за станом на 14 годин проблем в роботі банку бути не повинно.
Залишається відзначити, що за останні два місяці це вже другий великий збій в роботі «ПриватБанку» – на початку вересня процесинг обрушився через що утворився «затору з транзакцій», обумовлено різного роду виплатами.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.