Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Синоптики розповіли коли Закарпаття накриє нова хвиля спеки


В Україну з 19 серпня, на Спаса, знову повернеться спека. Про це синоптик написала у Facebook, повідомляє 1NEWS, посилаючись на ZIK.
«У суботу в українців буде шанс перетрусити шафи, повитягати і потренувати плащі та навіть пуховички перед новим сезоном. Адже 17 серпня Україна буде однією з найхолодніших у Європі. Денна температура повітря становитиме +17+24 градуси. У південній частині та на Сході буде тепліше, +23+28 градусів», – пише синоптикиня.За її словами, на фоні навіть не таких уже й страшних +18+20-ти градусів завіватиме північно-західний та західний вітер, який посилить відчуття холоду на 3-5 градусів.
Діденко зазначає, що в неділю температура повітря почне вирівнюватися, в межах України 18 серпня передбачається +24+29, на Півночі +20+24 градуси.
«Із 19-го серпня, на Спаса тепле, до спеки, літо почне повертатися в Україну знову», – наголосила вона.Діденко прогнозує, що дощів буде небагато.
«Найближчими вихідними є ймовірність опадів на Півночі та Сході, дотягне місцями до Черкащини, у суботу де-не-де на Заході. Проте ці опади будуть локальними і млявими, таке собі… Більшість території належатиме сухій погоді. Вітер обіцяє бути поривчастим, до сильного, 17 серпня, у суботу», – додала український синоптик.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.