Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Оперна діва з Угорщини виступала для берегівців (ФОТО)

Лауреат престижної премії Ференца Ліста, заслужена артистка Угорщини Каталін Пітті приїхала до берегівчан в рамках міжнародного турне, приуроченого до дня народження видатного композитора.    

         

“Моя програма складається з п’яти сольних виступів в різних містах Карпатського басейну,- каже Голосу Карпат виконавиця.- Три з них пройдуть в Румунії, сьогодні виступаю у вас в Берегові й заключний відбудеться в Будапешті.”
Каталін Пітті добре знана у всьому світі. Вона дарувала свій оперний спів у багатьох країнах – від Європи до Австралії. Блискуче виконує твори Моцарта, Верді, Баха, Кодая, Ліста, інших відомих композиторів.
В атріумі Закарпатського угорського інституту оперна діва у супроводі теж знаної музикантки Енікев Шолтес подарувала публіці невмиручі духовні кантати, пасіони, уривки з арій та вокальних творів геніального Йоганна Себастьяна Баха. Наприкінці виступу співачка спустилась зі сцени у зал й виконала одну з широко відомих композицій Баха разом з публікою, попередньо розклавши на крісла її текст і ноти. Родзинкою концерту стало й те, що місткиня перед кожним номером цитувала свого кумира, розповідала цікаві факти з його життя і творчої діяльності.
Так, у 1705 році юний Бах пройшов пішки майже 400 кілометрів, аби послухати гру видатного органіста Дітріха Букстегуде. Багато повчального довідалися присутні з особистих стосунків композитора, який був двічі одружений і мав 20 (!) дітей. Семеро хлопців пішли стежиною батька й теж писали музику.
Перед концертом Каталін Пітті тепло вітали керівник Берегівського відділення Мальтійської служби допомоги Янош Макук – один з організаторів приїзду співачки на Закарпаття, та Генеральний консул Угорщини в місті над Верке Матяш Сіладі, котрий особисто долучився до успішної реалізації даної музичної програми.
Слід відзначити, що Каталін Пітті виступала безкоштовно, вхід на її сольні виступи теж вільний.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.