Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Ужгородський аеропорт може приймати рейси компаній Turkish Airlines та Wizz Air

Аеропорт "Ужгород" повинен пройти аудит, укласти договір про безпеку польотів зі Словаччиною, закупити посадкові вогні.
Про це повідомив заступник міністра інфраструктури з питань європейської інтеграції Віктор Довгань, повідомило Delo.ua.

Для запуску в роботу аеропорту "Ужгород" необхідні інвестиції в 2 млн євро. Довгань нагадав, що зараз аеропорт приймає лише чартерні рейси.

"Чому аеропорт" Ужгород "перестав обслуговувати регулярні рейси? У 2016 році закінчилася угоду зі Словаччиною. Словаччина - член ЄС, і ця угода повинна бути верифіковано EASA (Європейське агентство з безпеки польотів), а для кваліфікації EASA потрібно пройти платний аудит. І ми пішли на це ", - розповів Довгань, додавши, що вже підписано розпорядження і "Украерорух "заплатить 60 тис. євро за аудит EASA ужгородського аеропорту.

Після підписання договору про безпеку польотів зі Словаччиною потрібно буде знайти кошти на закупівлю посадочних вогнів, уточнив заступник міністра.

"Місцева влада закінчила ремонт терміналу, і ми віримо, що в аеропорт можна буде залучити рейси МАУ, Turkish Airlines," Бєлавіа ", Wizz Air та LOT", - підкреслив Довгань.

Він зазначив, що керівник області, голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль, готовий підписати договір про оренду або концесію аеропорту на 49 років.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.