Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

8 квітня частина закарпатців буде обирати парламент Угорщини

Президент Угорщини Янош Адер призначив 8 квітня 2018 року днем загальних парламентських виборів в Угорщині. Близько 8 мільйонів виборців отримають можливість обрати парламент країни за двома виборчими бюлетенями. Офіційна виборча кампанія починається за 50 днів до дати голосування - 17 лютого.

Громадяни Угорщини, які мають постійне місце проживання на території країни, однак проживають за кордоном, повинні завчасно до 31 березня, звернутися в посольство або консульство, щоб взяти участь в голосуванні в день виборів.

Громадяни Угорщини, які не мають постійного місця проживання на території країни, також мають право голосу. Вони повинні зареєструватися в Національній виборчій комісії (NVI) до 24 березня. Бюлетені для голосування будуть відправлені виборцям, які вони повинні назад відправити поштою в угорську іноземну місію, місцевий виборчий округ або в Національну виборчу комісію до 7 квітня.

Новий парламент Угорщини повинен бути сформований не пізніше 8 травня. Установча сесія нового парламенту, відповідно до Конституції, буде скликана Президентом республіки протягом 30 днів після загальних виборів. Прем'єр-міністр Угорщини буде обраний депутатською більшістю з кандидатур, запропонованих Президентом.

Нагадаємо, що більшість закарпатців,які мають угорські паспорти не є громадянами Угорщини, а закордонними угорцями.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.