Головна > Світ > Страшна смерть у прямому ефірі: відома вчена померла на очах мільйонів (ВІДЕО)

Страшна смерть у прямому ефірі: відома вчена померла на очах мільйонів (ВІДЕО)


14-09-2018, 11:02. Розмістив: redaktor
Відома індійська письменниця і художниця – професор Рита Джитендра була частою гостею на телебаченні. Жінку зазвичай запрошували на різні програми в якості експерта. Останньою в її житті стала ранкова передача – індійська версія програми «Доброго ранку».

Цього разу письменниця розповідала про своє життя і кар'єру. Однак раптово їй стало погано і вона замовкла на півслові, після чого втратила свідомість. Зйомки програми негайно припинили і 81-річну Риту Джитендру екстрено госпіталізували в лікарню. Медики діагностували у неї серцевий напад, однак допомогти жінці вже не змогли.

Примітно, що перед зйомками телепередачі Джитендра міркувала про смерть і про те, як саме їй хотілося б померти. Професор розповіла, що добре б піти з життя колишній президент Абдула Калам, який помер під час лекції в місцевому університеті.
"Зайве підтвердження того, що думки матеріальні. Мріємо акуратно!", "Мріяти треба про прекрасне і вічне", "Який жах. От і не вір після цього в матеріалізацію думок", - коментують подію в мережі.


Повернутися назад