Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Приголомшлива заява ООН: залишилось 10 роківДо 2030 року людям необхідно зменшити забруднення атмосфери щонайменше удвічі, щоб врятувати ту дику природу, яка ще залишилася. Текст документа з’явився на офіційному сайті ООН в середу, 15 січня, передає segodnya.ua.
“В ООН зазначили, що світ зіткнувся з “безпрецедентними темпами” зникнення різних видів флори та фауни, що може обернутися зникненням цілих екосистем та серйозними наслідками для виживання людства як виду. Є всього лиш одне десятиліття для того, щоб скоротити кількість шкідливих відходів наполовину і надати захисний статус третині земної поверхні, стверджують автори конвенції“, – пише видання.
Крім того, зазначається, що в тексті документа також названі 20 цілей зі збереження дикої природи Землі на наступні 10 років. Серед головних напрямків: скорочення забруднення навколишнього середовища біоцидами, пластиковими відходами, а також впровадження технологій сталого розвитку у бізнесі.
План мають схвалити в жовтні 2020 року на саміті ООН з біорізноманіття, що пройде в Китаї.
Водночас, повідомляється, що подібна стратегія вже була озвучена в минулому десятилітті. Цілі і завдання визначали в 2010 році на саміті в Японії, але до 2020 року більшої частини з них досягти так і не вдалося.
 
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.