Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Трагічний новий рік у Празі: піротехніка наробила лиха (ФОТО)Люди святкували кінець року в центрі Праги та стріляли петардами та іншою піротехнікою в безпосередній близькості від водних птахів на березі Влтави.
“Коли ми вирушали до перших поранених лебедів у аварійній машині, ми побачили натовпи на набережних та на мостах. Спалахи від феєрверків були скрізь. Люди раділи, але перелякані птахи підіймалися з поверхні води, деякі з них натрапляли на перешкоди в польоті”,- повідомляють працівники рятувальної станції дикої природи в місті Прага

“Загалом ми знайшли вночі 7 лебедів. На жаль, один птах загинув до нашого приїзду, врізавшись головою в трамвайну лінію на мосту Манес. Його не вдалося знайти. Ми привезли до рятувальної станції п’ять живих, але поранених лебедів. Один з них має розірване крило, решта мають лише потертості та синці”.
Через кілька птахів люди не бажають зупиняти чудового шоу та розваг. Але це не просто 7 лебедів. Багато постраждалих тварин не будуть знайдені одразу після травмування,  їх можливо знайдуть в найближчі кілька днів. Також деяким лебедям, можливо, не вдалось приземлитися на мостах, але вони могли впасти у річку Влтаву, і там їх ніхто не знайшов. Були знайдені лише ті, хто впав після зіткнення з мостами або трамвайними лініями безпосередньо на мости.
Ми ще не знаємо про поранених птахів, що лежать у кущах, і, можливо не будемо знати. Вони гинуть або їх ловлять, і вони не потрапляють у статистику. Крім того, зайця чи оленя збитого на дорозі навряд чи хтось асоціює з феєрверками.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.