Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На мосту, де живе монстр Чоловік-Козел, продовжують гинути люди

26 травня 2019 року, на мосту знову загинула людина.

Естакада на шосе Pope Lick Road з Фішервіла в штаті Кентуккі США ось уже кілька десятиліть пов'язана з таємничим монстром, якого найчастіше називають Людиною-Козлом (Goatman), інформує Ukr.Media.
Щоб його не плутали з іншим героєм міських легенд — Людиною-Козлом з Меріленда, монстра з Кентуккі звуть повним ім'ям "Людина-козел з Поуп Лик Роад".
Мерілендський монстр бродить в районі Белтсвіла і нападає з сокирою на проїжджаючі машини, а монстр з Фішервіла живе на мосту (або під мостом) на естакаді та по легенді він заманює на міст випадкових мандрівників, які опинилися поруч з цим місцем.
Для заманювання він використовує гіпноз або імітує голос людини, щоб покликати до себе. А коли люди опиняються на мосту, то незабаром гинуть, будучи збиті на смерть поїздом.
Річ у тім, що поїзд який там часто проїжджає, займає практично всю ширину моста і людині, яка опинилася на середині мосту, до моменту, коли вона побачить поїзд, просто нікуди сховатися. Вона не встигне добігти до краю моста, а стрибати вниз, це розбитися на смерть, оскільки там дуже високо, а річка вузька і дрібна.
Згідно з одною міською легендою, загадкова істота представляє собою випадковий гібрид кози та людини, яку кинули з мосту, щоб вбити, але він вижив і став ненавидіти людей.
А згідно з іншими легендами — це схоплене в канадських лісах чудовисько, яке в 1800-х роках продали в бродячий цирк і погано з ним там поводилися. Одного разу воно втекло звідти та влаштувалося в цих місцях. Розізлившись на людей, воно почало їм мстити, заманюючи людей на міст, щоб їх збивало поїздом.Легенди легендами, але на цій естакаді регулярно збивають людей, попри те, що місцевим жителям постійно видаються попередження.
"Зійдіть з цього шляху, ця дорога дуже небезпечна. Поїзд проходить тут без гудка і вам буде нікуди піти, якщо ви опинитеся в цей момент на естакаді. Коли ви почуєте і побачите поїзд, для вас буде вже занадто пізно", — говорить Шон Дрейсбах, голова місцевої пожежної служби, яка також відповідає за безпеку на залізничних коліях.
"Я хочу, щоб люди зрозуміли, що це лише дурна легенда, а поїзд реальний і він може вас вбити, якщо ви підете туди".
Крім попереджень, всі підходи з землі до мосту перегороджені 2,5 метровим дротяним парканом, однак підлітки все одно якимось чином потрапляють на міст. Деякі думають, що естакада закинута, але це помилка, бо по ній 15-25 разів на день проходять вантажні поїзди.

Відставний залізничний службовець говорив, що за час його роботи тут було 43 наїздів на людей з травмами чи смертю. А в останні роки стало більше смертельних випадків через любителів міських легенд.
У 2000 році тут загинув 19-річний хлопець, у 2016 році 26-річний житель штату Огайо спеціально прийшов сюди в пошуках Людини-Козла і теж загинув через наїзд поїзда.
А нещодавно, 26 травня 2019 року, на міст з цікавості або чогось іншого (причина в ЗМІ не вказана) залізли дві 15-річні школярки. Одну з них на ім'я Саванна Брайт збило поїздом на смерть, а її подруга Кейлі дивом вижила, але отримала травми та зараз знаходиться у лікарні.
На фото: Саванна з подругою і пам'ятний хрест біля мосту, де померла дівчинка.


Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.