Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Трагедія у Будапешті: знайдено тіло 9-ої жертви зіткнення кораблів на Дунаї, інших досі шукають (ФОТО)

Трагедія у Будапешті: знайдено тіло 9-ої жертви зіткнення кораблів на Дунаї, інших досі шукають (ФОТО)

Угорські та південнокорейські водолази знайшли тіло ще однієї з жертв трагічного зіткнення кораблів на Дунаї, що сталося минулого тижня. Тіло було виявлено водолазами в понеділок вранці.
Нагадаємо, що увечері 30 травня угорська поліція затримала капітана теплохода Viking Sigyn, що зіткнувся з туристичним прогулянковим катером «Русалка» в Будапешті під мостом Маргіт навпроти будівлі парламенту Угорщини. Прогулянкове судно, побудоване у 1949 році в Херсоні, після удару перекинулося і затонуло протягом семи секунд.
Пасажири, що вижили розповідають, що навіть не помітили як до їх катеру наблизився величезний теплохід. Уникнути зіткнення було практично неможливо. Удар був дуже сильним. Всі, хто був на борту, опинилися в холодній воді, її температура становила 10 градусів Цельсія.
На борту «Русалки» перебували 35 осіб - 33 туриста з Південної Кореї і два члени екіпажу. Тоді підтвердили загибель семерих чоловік. Наразі 20 офіційно вважаються зниклим без вісті. Їх пошуки досі тривають.

Капітаном Viking Sigyn є громадянин України, 64 річний Юрій Григорович С. з Одеси.
Його допитали на наступний ранок після зіткнення суден на Дунаї, а потім затримали. Згодом центральний окружний суд у Будапешті арештував капітана теплохода Viking Sygin, громадянина України на місяць. Його підозрюють у недбалості, яка призвела до загибелі людей.
Капітан висловив співчуття родичам загиблих і всіх, кого зачепила трагедія, але наполягає, що діяв згідно правил судоходства і не причетний до затоплення катера. У суді постановили, що Юрій С. може вийти під заставу в розмірі 15 млн форинтів (більше 45 тисяч євро), однак прокуратура це рішення оскаржила.

Адвокат українського капітана Балаж Тот каже, що наразі його не можна вважати підозрюваним, оскільки немає експертного заключення про причини катастрофи.
Досі офіційні причини аварії не названі. Теплохід Viking Sigyn отримав при зіткненні лише незначні пошкодження. Судно належить швейцарській компанії Viking River Cruises і відноситься до типу так званих плавучих готелів. Подібні теплоходи здійснюють круїзи по Дунаю, Рейну, Ельбі.
Про Юрія С. відомо, що він є капітаном дального плавання з 1992 року. Закінчив Одеське вище інженерне морське училище (тепер це Одеська Морська академія). Працював у Північному морському пароходстві. З 2004 по 2016 рік працював у компанії Марлоу Україна (капітан судна).
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.