Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Було цікаво побачити всі стадії смерті”: дочка кілька місяців жила разом з трупом матері

Мешканку Північної Кароліни заарештували після того, як у неї вдома було знайдено труп матері що розкладався . Сусідів не лякав запах, який виходив з дому жінки. Вони вирішили, що це неполадки з каналізацією.

Як виявилося, труп 93-річної жінки пролежав у ванній кімнаті кілька місяців. Причина такого шокуючого інциденту полягала в тому, що її дочці було цікаво дізнатися, що відбувається з тілом після смерті.

69-річна дочка повідомила про смерть своєї матері в похоронне бюро, але не сказала, що вона знає, де знаходиться тіло матері. Труп знайти не вдалося, і представники агентства звернулися в поліцію.

Варто нагадати, що 30 років поруч із тілом померлої матері прожила пенсіонерка в Миколаєві. Моторошна таємниця розкрилася випадково, коли сусіди занепокоїлись, що старенька кілька днів не виходить на вулицю і викликали поліцію.

Коли правоохоронці демонтували двері та зайшли в помешкання – жахнулися. Перше, на що натрапили в квартирі, – купи побутового сміття, сморід та бруд. Немає води, газу та світла. Все відрізане за борги. Серед мотлоху на підлозі лежала старенька господиня помешкання.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.