Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Шнобелівська премія-2018: названі всі лауреати

Шнобелівська премія-2018: названі всі лауреати
13 вересня у США нагородили авторів найсмішніших наукових досліджень за останній рік — це так звана Шнобелівська премія.

Повне відео з церемонії нагородження опубліковано на YouTube. На Заході цю премію називають Ігнобелівською або Антинобелівською. Урочиста частина пройшла в Гарвардському університеті у місцевому Sanders Theatre.

Переможцями у галузі літератури стали вчені, котрі довели, що більшість людей, які користуються "складними пристроями", не читають інструкції.

Серед хіміків лідирували вчені, які з'ясували, що людська слина — відмінний засіб для очищення брудних поверхонь.

У галузі медицини премії удостоєні вчені, які довели, що катання на американських гірках сприяє виведенню каменів із нирок.

Премію миру отримали фахівці, які визначали "частоту, мотивацію і ефект" криків і прокльонів іспанських водіїв на дорозі.

Премію із біології поділили шведи, колумбійці, німці, французи і швейцарці, які довели, що муха, яка потрапила в келих із вином, покращує його — вина — смак. І знавці здатні визначити, потрапляла муха у вино чи ні.

Нагороду в галузі харчування отримав британський вчений, який довів, що м'ясо людини недостатньо калорійне, порівняно з іншими видами. Тому наші предки їли собі подібних тільки задля ритуальних цілей.

Нагороду переможцям у вигляді купюри "10 трильйонів зімбабвійських доларів" традиційно вручали володарі Нобелівської премії.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.