Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В Єгипті після отруєння в готелі семилітня дитина перенесла інфаркт

В Єгипті після отруєння в готелі семилітня дитина перенесла інфаркт


Британські медики рятують життя семирічного Луея Мохаммеда, який отримав харчове отруєння в одному із готелів Єгипту, де відпочивав із батьками та сестрою. Після харчової інтоксикації хлопчик переніс сепсис і інфаркт.

За життя хлопчика, маленького туриста із Британії, зараз борються лікарі. Повідомляє видання «Метро».

Більше ніж три тижні Луей пролежав у відділенні інтенсивної терапії після того, як заразився сальмонелою у Єгипті. Після зараження збудником сальмонельозу в дитини на додачу розвинувся сеспис, який призвів до серцевого нападу.

Фото синочка у лікарняному ліжку із трубками, що стирчать по всьому тілу, оприлюднила мама, 30-літня Фетія Обейд, щоби попередити інших батьків про небезпеку харчового отруєння дитини в іншій країні.

«Ми думали, що в нього просто розлад шлунку, як і у нас усіх – ми всі захворіли на відпочинку. Та ніхто на курорті не поставився до цього серйозно. Нам просто порадили їсти натуральний йогурт. Тепер син у лікарняному ліжку, за його життя борються, і якщо моя дитина виживе, ми навіть уявлення не маємо про довгострокові проблеми, з якими він стикнеться», – розповіла жінка.

«Я хочу, щоб інші батьки, побачивши це фото, діяли швидко, якщо їхня дитина отруїться на одному з подібних курортів», – каже мати, яка зараз себе картає за зволікання і втрату дорогоцінного часу для лікування сина.

В Єгипті після отруєння в готелі семилітня дитина перенесла інфаркт

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.