Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Українцям показали ціни на електрику в Європі : це шок

Найбільше платять за електрику датчани та німці

Згідно з індексом вартості електроенергії для домогосподарств, у столиці України споживачі платять менше, ніж в будь-якій іншій країні Європи.


Вартість електроенергії для побутових споживачів в Києві становить 3,64 євроцента за кіловат/годину. Такої низької вартості за спожите світло не знайдете більше ніде в Європі.

Про це повідомив заступник начальника департаменту енергоефективності НАК Нафтогаз Олексій Хабатюк на своїй сторінці в Facebook.
тарифи
Згідно з індексом вартості електроенергії для домогосподарств (Household Energy Price Index) за листопад 2018 року, Київ знаходиться на останньому, 32 місці, за цим показником. Передостанню сходинку займає столиця Сербії Белград з ціною 7,23 євроцента за кВт/год.

Середня вартість електроенергії для домогосподарств серед усіх європейських столиць складає 17,74 євроцента, для столиць країн-учасниць ЄС - 18,85 євроцента.

електрика
Найдорожча електроенергія у Данії, там сподивачі платять  32,16 євроцента  за кВт/год. Далі йде Німеччина, там світло трохи дешевше - 30,48 євроцента. А  25,04 євроцента платять жителі іспанської столиці.




Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.