Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Розмитнення євроблях: біда прийшла, звідки не чекали

Свої послуги почали пропонувати "посередники", які за 200 - 500 доларів обіцяють зняти автомобіль з обліку

Доки українці не розуміють, як правильно розмитнити авто, цим активно користуються шахраї, пропонуючи свої послуги зі зняття з обліку в країні, де придбали авто та  оформлення всіх необхідних документів.
Про це розповів активіст громадської організації "Західноукраїнська асоціація власників транзитних авто" Михайло Катрук.
авто з європейською реєстрацією
Він зазначив, що свої послуги почали пропонувати "посередники", які за 200 -500 доларів обіцяють зняти автомобіль з обліку в будь-якій з європейських країн дистанційно, або ж надати пакет документів на постановку на облік в Україні.

"Вже є випадки, коли люди платять, a за фактом ці так звані "посередники" їм видають роздруковані на кольоровому принтері "документи", людина приїжджає з цими документами на митницю і у нього виникають величезні проблеми. Відповідно до Митного кодексу, якщо підтверджується факт підробки документів, накладається штраф у 100% вартості товару плюс конфіскація автомобіля. Плюс це взагалі кримінал. Тому будьте надзвичайно обережні", – попередив Катрук.
авто з Європи
Фахівець попередив, що у разі дистанційного зняття "евробляхи" c реєстрації в країні походження такого авто, потрібно переконатися в достовірності всіх наданих документів з допомогою спеціалістів та інформації з відкритих реєстрів.
За новими норми, згідно "закону Южіниной" про розмитнення, щоб отримати українські номери та такі машини, потрбіно мати документ, що підтверджує право власності на транспортний засіб та обов'язково зняти з реєстрації в тій країні, звідки завезено.

гроші
"Це (документ про право власності. – Ред.) може бути купча, інвойс, дарча – будь-який офіційний документ, який підтверджує, що автомобіль знаходиться у вашій законній власності", – підкреслив Катрук.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.