Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В ООН назвали кількість заробітчан у світі

Трудові мігранти становлять близько 4,7% від загальносвітової робочої сили. При цьому "левова частка" їх зайнята в країнах з високим і середньовисоким рівнем доходів.

Чисельність трудових мігрантів у всьому світі з 2013 року зросла на 9% і досягла 164 млн осіб. Про це повідомляє Міжнародна організація праці (МОП) ООН у середу, 5 грудня.
У доповіді, заснованій на статистиці за 2017 рік, трудові мігранти визначені як люди старше 15 років, які переїхали в іншу країну в пошуках роботи або знайшли роботу після переїзду в закордонну державу. 
Згідно з даними МОП, трудові мігранти становлять близько 4,7% від загальносвітової робочої сили. При цьому "левова частка" їх зайнята в країнах з високим і середньовисоким рівнем доходів. Так, 61% трудових мігрантів перебувають у трьох субрегіонах: 23% - у Північній Америці, 23,9% - у Північній, Південній і Західній Європі і 13,9% - в арабських країнах. В інші регіони, де проживає велика кількість робітників-мігрантів - понад 5%, входять Східна Європа, країни Африки на південь від Сахари, Південно-Східна Азія і Тихий океан, а також Центральна і Західна Азія. При цьому в Північній Африці проживає менше 1% трудящих-мігрантів. 
Нагадаємо, масштаби трудової міграції в Україні досягли загрозливого рівня для майбутнього української економіки. Частка мігрантів в населенні у віці 15-70 років становить 8%.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.