Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Чому українці не затpимаються на роботі у Польщі: Тe, прo щo мoвчать

Чому українці не затpимаються на роботі у Польщі: Тe, прo щo мoвчать


Сьогодні 37% українських трудових мігрантів хочуть працювати у Німеччині. Такі дані оприлюднили після соціологічного дослідження

“Вже наступного року Німеччина може відкрити свої кордони для українців. Це може призвести до значного відтоку наших громадян з Польщі, тому що в Німеччині вони можуть заробляти ще у 2-3 рази більше. Крім того, може початись нова хвиля трудової міграції з України до Німеччини, що призведе до посилення дефіциту робочої сили вдома. В цих умовах головним завданням залишається забезпечення соціального захисту трудових мігрантів за кордоном”, – каже президент Всеукраїнської асоціації компаній з міжнародного працевлаштування Василь Воскобойник.

Міністерство праці і соціального захисту уклало понад 20 угод з різними країнами щодо соціального захисту українців за кордоном.

Тобто, українці, які працюють за межами країни будуть мати страховку та соціалі гарантії такі ж, як у місцевих громадян.

“Тільки грошима польському бізнесу не вдасться втримати українців на своїх підприємствах. Але Польща може зробити набагато більше ніж Німеччина у справі адаптації українців та їхнього соціального захисту на своїй території. Європейська економіка потребує робочих рук і без наших громадян вона не зможе обійтись. Питання тільки в тому, які країни раніше це зрозуміють та створять найбільш оптимальні умови для трудових мігрантів з України”, – розповів Василь Воскобойник.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.