Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Складено рейтинг найнещасніших країн світу: яке місце дісталося Україні

Напевно, кожен з вас щодня стикається з потоком стресу і втоми.

Перевтома і печаль атакують людей по всьому світу, а щастя відчувають одиниці. Детально в цій ситуації розібралася PolitekA.
стрес
Нещодавно соціологи американського інституту громадської думки Геллапа запитали дорослих людей в 147 країнах про те, відчували вони позитивні емоції минулого дня.
У загальній кількості дослідники провели більше 145 000 інтерв'ю.

Перше місце в рейтингу вчених зайняла Центральноафриканська Республіка (ЦАР), що має свої підстави.
втома
Як відомо, в цій країні бойові дії між різними угрупуваннями змусили десятки тисяч людей покинути свої будинки. А більшість населення в опитуванні вказала, що відчувала напередодні "багато фізичного болю".
втома

Друге місце зайняв Ірак з показником 59%. Крім того, в списку є Південний Судан (нещасні 55% населення), Єгипет (47%) і Іран (45%).
У той же час, лідерами за кількістю позитивних емоцій стали латиноамериканські країни.
стрес
Так, перші три місця в рейтингу найщасливіших країн зайняли Парагвай (задоволені 85% населення), Колумбія і Сальвадор (по 82%).
У підсумку, за даними соціологів, рівень щастя в світі в 2017 році перебував на найнижчому рівні за останнє десятиліття. І кількість людей, які говорять, що відчувають стрес і занепокоєння, зростає.

Gallup веде дослідження рівня щастя в світі з 2006 року, і в порівнянні з результатами попередніх років показник 2017 - найгірший.
На думку керуючого редактора інституту Мохаммеда Юніса:
В цілому світ перебуває в стресі, стурбований, сумний сьогодні більше, ніж ми коли-небудь бачили
Крім того, нещодавно соціологи на основі опитувань назвали головні страхи українців.

втома
Українців найбільше хвилюють війна на сході, зростання цін і низький рівень зарплат і пенсій.
Такі результати були зроблені на основі даних соціологічного опитування, проведеного Центром Разумкова, Центром соціальних і маркетингових досліджень «Соціс», Київським міжнародним інститутом соціології та соціологічною групою «Рейтинг».
підвищення цін

Серед найбільш важливих проблем, що вимагають негайного вирішення, 51,3% опитаних назвали військовий конфлікт на сході України, 37% - зростання цін на основні товари та інфляцію і 36% - низький рівень зарплати або пенсії.
підвищення цін
У той же час тиск на бізнес з боку правоохоронців, а також недолік свободи і демократії визнали першочерговими проблемами лише 1,7% опитаних.
Сподіваємося, з часом населення України зможе похвалитися кращими показниками.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.