Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

МОЗ допоможе з працевлаштуванням студентів-медиків

Міністерство охорони здоров'я України збирається запровадити єдиний загальнонаціональний рейтинг випускників медичних університетів.

Про це на сьогоднішній конференції, присвяченій розвитку медичної освіти, повідомив заступник міністра охорони здоров'я Олександр Лінчевський, повідомляє кореспондент РБК-Україна.
"Досі був дуже дивний механізм розподілу, який не має нічого спільного з компетенцією випускника, компетенцією майбутнього лікаря і місцем працевлаштування. Існування платній інтернатури, де інтерн платить за те, щоб працювати, говорить про повністю спотвореної моделі післядипломного навчання, коли майбутня спеціальність лікаря залежить від його нинішньої платоспроможності,   заявив міністр.
У міністерстві хочуть створити справедливий загальнонаціональний рейтинг.
Як вважає Лінчевський, рейтинг дозволить майбутнім медикам визначитися з вибором спеціальності та надасть відповідні місця для проходження інтернатури.

"Майбутні лікарі, які найкраще склали державний кваліфікаційний іспит, мають пріоритет у виборі спеціальності, у виборі місця проходження інтернатури,   вважає Лінчевський.
У міністерстві вважають, що iнновацiя послужить відмінною мотивацією для студентів, щоб навчатися протягом шести років. Також інновація надасть необхідні робочі місця, в залежності від специфіки діяльності медичних фахівців.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.