Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Дитину ображають у школі: українським батькам пояснили, що робити

В Україні розпочалася акція #СтопБуллинг, метою якої є припинення цькування серед підлітків.

Психологічні травми, які отримують діти, над якими знущаються в школі, обов'язково відразяться на їхньому майбутньому житті.
школа
школа
"Буллінг — це агресивне ставлення одних дітей до інших. За опитуваннями 2017 року від UNISEF 67% дітей в Україні стикалися з цим явищем. З них 40% вирішили нікому про це не розповідати. А 44% спостерігачів ігнорували буллінг, тому що їм було страшно за себе", — пише на своїй сторінці в Facebook Міністр юстиції України Павло Петренко.
Заступник міністра юстиції України Іванна Смачило детально розповіла про те, що робити батькам, якщо дитина постраждала від буллінга.

По-перше, якщо над дитиною знущаються, це не можна ігнорувати.
Необхідно звернутися до класного керівника, зауча або директора. Для цього необхідно написати і зареєструвати офіційну заяву.
Необхідно пам'ятати про те, що керівництво навчального закладу несе особисту відповідальність за вашу дитину в школі, а також зобов'язане створити безпечну і комфортну атмосферу для всіх дітей. Якщо керівництво не впоралося, потрібно звертатися в поліцію.
Школярі 1 вересня
Школярі 1 вересня

Для отримання правової допомоги опублікований контактний телефон Єдиного контакт-центру юридичної допомоги: 0800213103 (цілодобово та безкоштовно в межах України).
За цим телефоном батьки зможуть отримати юридичну консультацію, скласти заяви та інші документи.
Для психологічної допомоги дитині необхідно звернутися в Національну дитячу "гарячу лінію" для дітей та батьків з питань захисту прав дітей за номером 116111.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.