Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Рахівщині виявили небезпечно ядовитого павука-аргіопа (ФОТО)


14 вересня на Рахівщині, у селі Великий Бичків, на одному з парканів, біля вул. Крушник, помічено павука-аргіопа.

Це один з трьох видів отруйних павуків, які зустрічаються в Україні. В липні місяці були повідомлення про їх появу на Прикарпатті, що є нехарактерним, адже вони живуть лише на південній частині України.

Великий аргіопа, якого в народі прозвали павуком-зеброю чи павуком-осою, не може завдати смертельної шкоди людині. Втім, арахнологи попереджують, що краще не контактувати з павукоподібними, адже їх укус дуже болючий. Окрім того, залишається вірогідність появи нариву на місці укусу після контакту із павуком, який може продовжити неприємні відчуття на декілька днів.

Батькам радять попередити дітей про небезпечність гарного та барвистого павука, який своїм чорно-жовтим забарвлення нагадує осу, аби застерегти їх від болю внаслідок укусу.

Що стосується причин появи павука-зебри на наших територіях, вчені виокремлюють змінення екосистеми, а також глобальне потепління. Це дозволило аргіопам мігрувати по всій Україні, включаючи Прикарпаття.На Рахівщині виявили небезпечно ядовитого павука-аргіопа (ФОТО)





Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.