Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Пасажирка потягу "Київ-Рахів" отримала важкі травми під час подорожі: впала верхня полиця

Сім'я постраждалої хоче позиватись до суду.

На жінку 1960 р.н., впала верхня полиця з іншою пасжиркою.Постраждалу терміново доставили в Тернопільську обласну лікарню та прооперували.

Як зазначая у мережі фейсбук дочка жінки Світлана Полякова, в її мами "роздріблені пах та таз на шматки".

— 22 грудня 2018 р. у поїзді 357К Київ-Пас. — Рахів стався нещасний випадок з моєю мамою Поляковою Надією Василівною, 1960 р.н., якій вночі, коли вона відпочивала, впала друга полка у вагоні, з жінкою яка теж відпочивала, Маму терміново доставили в Тернопільську обласну лікарню, зробили МРТ та попередньо прооперували (роздріблені пах та таз на шматки)", — написала Світлана Полякова.

Як розповіла дочка потерпілої журналіставм BBC News Україна, що відповідно до акту, який підписав начальник потягу після інциденту, її матір травмувалася не через падіння на неї полиці, а лише через падіння сусідки зверху.

— Тільки що мама зачитала акт - там написано, що пасажирка зверху з місця 46 впала на пасажирку (мою маму) на місце 45, остання отримала травму стегна. Про полицю зовсім нічого не написали! — розповіла пані Полякова.

Наразі сім'я Надії Полякової вирішує питання зі страховкою, яка входить у вартість кожного квитка, та має намір позиватися до суду.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.