Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На Драгобраті ратрак переїхав дівчину

чора ввечері біля готелю «Пік» ратрак, здаючи назад по дорозі, переїхав дівчину. Вона вижила, але в дуже важкому стані в реанімації в Рахові. 

 Наразі журналісти намагаються з‘ясувати обставини справи, адже є ймовірність, що ситуацію спробують владнати без зайвого розголосу. 
 Як повідомляє ІНФОРМАТОР, cвiдок подiй Володимир Терещенко зв’язався з журналiстами i розповiв, що ратрак здавав назад, не помiтив дiвчину i наїхав на неї. “Водiй вийшов з транспортного засобу для надання допомоги потерпiлiй. Але поїхав з мiсця подiй в iнший готель, в якому i сховався. Полiцiя прибула вчасно i повiдомила, що має зареєструвати провадження протягом 24 годин. Ратрак належить власнику одного з готелiв Драгобрата. Менi здається, що вiн (власник) намагається уникнути проблем з правоохоронними органами i домовитися, щоб провадження не розслiдували. Цiлком можливо, що водiй був на пiдпитку. Коли ми намагалися йому подзвонити, нам повiдомили, що вiн не може розмовляти, оскiльки у нього проблеми з серцем”, – розповiв Володимир Терещенко. Потерпiла вижила, перебуває при тямi, але її стан важкий. Наразi вона знаходиться у реанiмацiї у Раховi.
 Подруга потерпiлої,  Anna Launets,  опублiкувала на сторiнцi у Фейбук пост: 
 "Нужна помощь журналистов. Вчера вечером на Драге водитель ратрака переехал девушку, она в реанимации, состояние тяжелое. Есть опасения, что местная полиция не станет заниматься делом с должным рвением: водитель - местный бизнесмен, девушка - киевлянка, наша подруга. Нужно помочь с широким освещением, иначе замнут и привет.
 Контакты людей на месте передам в личку. Шер и вот это все".
 Деталі наразі уточнюються. Фото - випадкове з мережі інтернет.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.