Закарпатець Іван Ковбаснюк – рекордсмен серед українців в швидкісному спуску
- 21-12-2018, 19:21
- Рахівщина / Закарпаття
- 0
- 1 111
![](/uploads/posts/2018-12/1545416845_image-0-02-09-ea01e06c06f29f1afe049e6f1460b34101499a9766004e35f3c13a410262f511-v.jpg)
Закарпатський гірськолижник Іван Ковбаснюк, який вже виборов ліцензію на майбутню Зимову Олімпіаду, яка пройде наступного року в південнокорейському Пхьончхані продовжує активну підготовку до цих Ігор. Нині наш земляк у складі гірськолижної збірної України - Дмитром Мицаком, Ольгою Книш, Тетяною Тікун перебуває на іншій стороні земної кулі – в Чилі, де змагається на престижному гірськолижному турнірі – кубку Південної Америки.
![](http://uzhgorod.net.ua/images/files/image-0-02-09-9df1ca8c000b0dce22c5005d7016adeaa07a533db55689c9f03c4baa08c83877-V.jpg)
Іван Ковбаснюк у гірськолижних змаганнях зі швидкісного спуску встановив історичне досягнення для України, набравши 47FIS-балів. Це найбільша кількість набраних балів в цій дисципліні за історію гірськолижного спорту нашої держави.
![](http://uzhgorod.net.ua/images/files/%D0%9A%D0%BE%D0%B2%D0%B1%D0%B0%D1%81%D0%BD%D1%8E%D0%BA%20%D0%B2%20%D0%A7%D0%B8%D0%BB%D1%96.jpg)
Це в коментарі підтвердив і перший тренер Івана Ковбаснюка Ігор Петрович Скрябін: «Станом на сьогодні Іван входить до 500 найкращих гірськолижників світу, що дозволяє йому виступати на Олімпіаді -2018 у двох дисциплінах – швидкісному спуску та комбінації. На жаль, не вдалося поки здобути ще одну ліцензію в змаганнях в супер-гіганті, надіялися що в Чилі зможемо її отримати, але поки не вийшло. Зате в супер-гіганті має ліцензію на Олімпіаду його партнер по команді – Дмитро Мицак, сподіваємося, що ще зможемо заробити залікові бали й Іван здобуде право виступати і в цій дисципліні».
![](http://uzhgorod.net.ua/images/files/image-0-02-09-f6fa47b3932b245e11a45589b74bd2f68fe1efedbb1aa8bbaeb26d5a5230945b-V.jpg)
![](http://uzhgorod.net.ua/images/files/image-0-02-09-87863a60661d010f08cf1d452441c38ef887a7f26182cc76cc954cd1db2a6104-V.jpg)
![](http://uzhgorod.net.ua/images/files/image-0-02-09-c4bedeb5abaa905d79fa026b0fbfb7f081185ec7d6c4da4aad54ea2ec082864f-V.jpg)
![](http://uzhgorod.net.ua/images/files/image-0-02-09-bc6c0f792f1a6c4d03d1653907862f1a2ffffe6b52abc33c3ce586cda5e20042-V.jpg)
![](http://uzhgorod.net.ua/images/files/image-0-02-09-f43c923b973f76ba54b74ad1d08c33df8c6b008447b0eec0ebb7fadc6e6a9488-V.jpg)
Роман СЕНИШИН