Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Рахівчани планують перекрити дорогу Мукачево-Рогатин та залізну дорогу

Рахівчани планують перекрити дорогу  Мукачево-Рогатин та залізну дорогу
Нагадаємо: на Рахівщині люди перекривають дорогу вже 5-й день.


14 вересня 2018р. небайдужі мешканці Богданської долини, зокрема с.Розтоки, Видричка, Богдан та Луги Рахівського району Закарпатської області вже в третє за останні три місяці п’ятий день блокують дорогу Рахів-Богдан-Луги з вимогою провести багато обіцяний та довгоочікуваний капітальний ремонт дороги, - Про це в мережі Фейсбук розповів місцевий житель Микола Кокіш-Мельник
Відомо, що на третій день блокади, голова Рахівської районної ради, Василь Дан все-таки зустрівся спочатку з підприємцями Рахівщини та на вимогу підприємців та представника блокувальників потім зустрівся з блокувальниками дороги в с.Видричка.

Під час зустрічі, голова Рахівськоії районної ради Василь Дан повідомив всіх, що мав розмову з головою Закарпатської ОДА Геннадієм Москалем який стверджує, що виділено 15 мільйонів грн та пообіцяв, що наступного тижня, тобто 17.09.2018р. підрядник який виграв тендер по капітальному ремонту дороги Рахів-Богдан-Луги приступить до роботи.

Однак, протестувальники вирішили рішуче стояти до кінця аж поки підрядник не почне капітальний ремонт дороги.

Окрім того, протестувальники заявляють, що якщо 17.09.2018р. підрядник не почне роботу то 17.09.2018р. буде перекрита дорога Мукачево-Рогатин та залізна дорога, - йдеться в повідомленні Кокіша -Мельника.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.