Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У дитини, яка померла на руках у матері в автобусі, було запалення легень (ВІДЕО)

Двобічний бронхіт, саме такий діагноз поставили лікарі районної лікарні, і поклали дитину на стаціонар, а через тиждень виписали додому. Вже через 11 днів дитина померла.
Журналісти ТСН вирішили дізнатися подробиці трагічного випадку, який стався нещодавно на Рахівщині. Раніше Мukachevo.net розповідало, що Закарпатка везла дитину з села Луги у районний центр, через те, що не могла викликати їй швидку.
Дитина померла по дорозі, прямо в рейсовому автобусі.
— Я спустилася вниз, бо сказали, що важку дитину везуть, і вже була констатована смерть. З часу виписки зі стаціонару і на момент наступного звернення пройшло 11 днів, - каже завідуюча відділенням Рахівської районної лікарні Наталя Данча. 
Як дізналися журналісти, причиною смерті стала двостороння пневмонія. Лікарі у всьому винуватять матір, котра, на їхню думку, згаяла дорогоцінний час. А жінка впевнена, що винні медики, бо виписали додому хвору дитину.
— Якщо вони бачили, що дитина не повністю здорова, чого вони відпустили мене додому? Це у мене одна-єдина претензія, - каже Ганна Дерецька. 
До речі, у день похорону Надійки в реанімацію потрапила її найменша 3-місячна сестричка. Піднялася температура і в трьох старших дітей – їх батьки везтимуть до лікарні на тому самому рейсовому автобусі.Мukachevo.net

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.