Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

У мисливських угіддях "Лєшул" трупа козулі не виявлено – ЗОУЛМГ

Закарпатське ОУЛМГ офіційно повідомляє по ситуації, яка була днями опублікована в соціальній мережі facebook громадянином Рахівщини М.Кокіш-Мельником.

Закарпатське ОУЛМГ офіційно повідомляє по ситуації, яка була днями опублікована в соціальній мережі facebook громадянином Рахівщини М.Кокіш-Мельником:
Так 3 січня, громадянин Микола Кокіш-Мельник на своїй сторінці в соціальній мережі facebook опублікував фотосвітлини ніби-то факту браконьєрства - труп вбитого самця козулі зі звинуваченнями працівників державної лісової охорони.
Після оприлюднення фото, на території мисливських угідь у селі Луги урочища "Лєшул" працівниками державної лісової охорони Білотисянського та Говердянського лісництв було обстежено територію мисливські угіддя та перевірено правдивість інформації на предмет залишків дикої тварини.
Ніяких залишків на даний момент не виявлено. Окрім того, з пояснення лісничого Білотисянського лісництва Івана Осташа, жодного туристичного шляху через урочище "Лєшул" немає.
У свою чергу голова правління ТМР "Грінвуд" Василь Шіляк звернувся до правоохоронних органів для розслідування вищезазначеного факту та перевірити, яким саме чином і звідки у громадянина Миколи Кокіш-Мельника з'явилися фотосвітлини трупа дикої тварини у громадянина Кокіш-Мельника.
Опісля за фактом знахідок чи недостовірності притягнути винних осіб до адміністративної або кримінальної відповідальності, повідомляє прес-служба Закарпатського ОУЛМГ.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.