Головна > Новини / Рахівщина > Продуктивна співпраця з чеськими партнерами набирає обертів

Продуктивна співпраця з чеськими партнерами набирає обертів


12-06-2018, 14:25. Розмістив: redaktor
З 6 по 9 червня з робочим візитом в Рахові перебувала офіційна делегація з партнерського регіону – краю Височина – та міста-побратима Тршебича (Чехія).  В складі делегації: пан Зденек Кадлец – керівник крайової адміністрації, голова благодійного фонду «ВіЗа», пан Павел Яната – міський голова Тршебича, а також заступники і секретар міської ради нашого міста-партнера. До зустрічі також приєднався заступник голови Благодійного фонду «ВіЗа» пан Володимир Чубірко (м. Ужгород).


Як вже згадувалося раніше, співпраця між Раховом та Тршебичем розпочалася в 2017 р., і за останній рік принесла чимало продуктивних результатів, а саме: через Благодійний фонд «ВіЗа» в ДНЗ №4 міста Рахова за кошти чеських партнерів закуплено меблі та устаткування для нового корпусу садочка, в якому будуть відкриті додаткові групи, а Рахівській ЦРЛ передано функціональні ліжка та інші елементи умеблювання палат, також є домовленості про подальшу підтримку.
Під час даного візиту партнери оглянули об’єкти, які отримали допомогу, та обговорили наступні спільні проекти.
В рамках програми візиту колектив та вихованці дитсадка зустріли гостей хлібом-сіллю та вразили талановитим виступом діточок, який був підготований музкерівником та вихователями установи.
В центральній районній лікарні учасники партнерської делегації мали змогу побачити свої дарунки в дії та обговорити подальші нагальні потреби травматологічного та хірургічного відділень медзакладу.
По поверненні, пан Яната з колегами озвучать ідеї майбутньої співпраці перед депутатським корпусом Тршебича, в результаті чого буде прийнято рішення щодо співфінансування соціальних проектів в Рахові.
Міський голова Віктор Медвідь висловив сподівання, що співпраця з Тршебичем та Височиною буде довгою і взаємовигідною, а також щиро подякував партнерам за вже отриману допомогу.


Повернутися назад