Головна > Новини / Закарпаття > Понад 1,5 млрд грн. надійшло до місцевих бюджетів Закарпаття

Понад 1,5 млрд грн. надійшло до місцевих бюджетів Закарпаття


12-06-2018, 13:04. Розмістив: redaktor
До місцевих бюджетів області за січень-травень 2018 року надійшло понад 1 млрд 559 млн грн, що майже на 286 млн грн більше минулорічного показника протягом відповідного періоду.


Статистика органів ДФС Закарпаття фіксує, що основним джерелом надходження до місцевого бюджету є податок на доходи фізичних осіб. За січень-травень 2018 року фактично надійшло понад 1 млрд 46 млн грн цього податку.
Крім цього, до місцевих бюджетів надійшло більше 238,1 млн грн єдиного податку та майже 103,8 млн грн плати за землю. Також акцизний податок з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів приніс місцевим скарбницям 80,5 млн грн., повідомляє  «Карпатському об’єктиву»  ДФС у Закарпатській області.
У Головному управлінні ДФС у Закарпатській області звертають увагу, що кошти, які сплачуються до місцевих бюджетів, в тому числі з офіційних зарплат місцевих мешканців, а також від підприємницької діяльності, йдуть на розвиток міст та сіл області. Тож легалізація праці, подолання нелегального ринку підакцизних товарів, офіційна підприємницька діяльність – дуже важливі чинники для збільшення надходжень, а відповідно і соціально-економічного розвитку населених пунктів.
Web

«Карпатський об’єктив»Повернутися назад