Головна > Новини / Закарпаття / Спорт > У мережі розгорається скандал через поїздку закарпатської футбольної команди на чемпіонат для сепаратистів

У мережі розгорається скандал через поїздку закарпатської футбольної команди на чемпіонат для сепаратистів


4-06-2018, 12:29. Розмістив: redaktor
За його словами, представники невизнаних "Л/ДНР" також брали участь, але не пройшли кваліфікацію. Закрапатцы вирушили на чемпіонат для невизнаних країн і нацменшин в Лондон/Facebook Родіон Шовкошитний Закрапатцы вирушили на чемпіонат для невизнаних країн і нацменшин в Лондон/Facebook Родіон Шовкошитний Українська футбольна команда із Закарпаття вирушила у Лондон на так званий чемпіонат світу для команд "невизнаних країн, регіонів, меншин і територій". Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook український волонтер Родіон Шовкошитний. "Україну там є одна команда. Ні, не "ДНР". Ні, не "ЛНР". Це "Закарпаття". Офіційно команда заявлена угорською мовою K?rp?talja... На емблемі прапори України й Угорщини, на території Закарпатської області України, ведмідь і якийсь напис угорською", - написав волонтер.
За його словами, представники невизнаних "Л/ДНР" також брали участь, але не пройшли кваліфікацію. При цьому користувачі в мережі відзначають, що останнім часом Закарпаття починає вести себе вкрай агресивно. "Їздив недавно... "Л/ДНР" курить в сторонці..." - пише в коментарях один з них. Інших користувачів ця ситуація також обурила: "Міністерство закордонних справ України/MFA of Ukraine не хочете відреагувати?", "Щотижня буваю в Закарпатті за 20км від кордону, то, що там немає ще "ДНР" - тільки заслуга того, що більшість на заробтках в Угорщині, де вони отримують від 800 до 1600 грн в день, а коли закрити це буде біда".

https://www.unian.ua


Повернутися назад