Головна > Новини / Закарпаття / Спорт > Закарпатські шпажисти здобули командну "бронзу" Чемпіонату України (ФОТО)

Закарпатські шпажисти здобули командну "бронзу" Чемпіонату України (ФОТО)

2-05-2018, 18:35. Розмістив: redaktor

Вперше в історії

Київський шпажист Юрій Тараненко вдруге в кар'єрі став чемпіоном України. У вирішальному поєдинку господар доріжок здобув перемогу над 38-річним харків'янином Дмитром Карюченком, завершивши поєдинок з рахунком 6: 2 на свою користь, інформує офіційний сайт Національної федерації фехтування України.
Бронзу турніру виграли київські фехтувальники Руслан Тимошенко і Євген Макієнко. Тимошенко на стадії півфіналу склав зброю в бою з Карюченком, поступившись 11:15, а Макієнко програв Тараненку - 12:15.
Головним сюрпризом змагального дня став виступ одесита Андрія Ягідки, чий «профільний» вид зброї - шабля. Одеський фехтувальник зумів потрапити до вісімки найсильніших, не впоравшись на стадії 1/4 фіналу з Тимошенком. При цьому двома днями раніше Ягодка виграв золото в турнірі шаблістів.
У командних змаганнях золотими медалістами стали шпажисти Євген Миргородський, Денис Потапенко, Роман Свичкар і Максим Хворост з «Харків-1». У фіналі представники Харкова з перевагою в три уколи - 45:42 - обіграли киян Юрія Тараненка, Руслана Тимошенка, Віталія Медведєва і Микиту Черепахова.
Третіми за підсумками турніру стали спортсмени із Закарпаття Анатолій Герей, Ян Баран, Сергій Горецький і Артем Матевосов.
??°???°????°?????? ????°?¶?????? ?·?????±??»?? ???????°??????? "?±??????·?" ?§?µ??????????°?? ??????°????? (?¤????)