Головна > Головне > Що за каталоги приходять поштою? Розказує Імідж Клуб

Що за каталоги приходять поштою? Розказує Імідж Клуб


15-11-2018, 14:25. Розмістив: redaktor
Вже не перший рік жителі віддалених куточків нашої країни отримують незрозумілі листи разом з каталогами продукції від різних торгових марок, в тому числі і від Імідж Клубу. Хто їх розсилає та навіщо - ми вирішили поцікавитися у представників компанії Імідж Клуб. 

Населення нашої країни невпинно росте, а разом з ним росте і попит на різноманітні товари. Технології з кожним днем все більше проникають в наше життя, тому більшість магазинів орієнтована на молодь і переходять на онлайн-продажі. Адже темп життя пересічного українця віком 25+ не дозволяє годинами блукати поміж рядів у пошуках потрібного товару. Ми не заперечуємо, що купувати онлайн набагато зручніше та швидше, але є одна проблема: що робити людям похилого віку, які нічогісінько не тямлять у смартфонах, планшетах та ноутбуках? Або тим, хто живе за сотні кілометрів від великого міста і не має змоги купувати те, що хочеться, а змушений брати те, що є в магазині 10х10 метрів. 
Що за товари в цих каталогах і чому вони приходять саме поштою?
Візьмемо для прикладу, компанію Імідж Клуб, в каталогах якої представлені різноманітні товари щоденного вжитку: косметика, зубні пасти, мазі та креми, які знімають спазми в суглобах, шампуні, гелі для душу, побутова хімія, та дрібнички для дому. Всі ці товари необхідні кожного дня, але часто буває так, що ціна не відповідає якості, або ж їх асортимент в звичайному сільському магазині доволі скромний. Оскільки основна цільова аудиторія каталожної торгівлі - люди похилого віку та населення з віддалених куточків України, доставка всіх замовлень виконується поштою або кур’єром прямо до будинку. Також доволі часто компанії, які займаються дистанційною торгівлею, проводять серед своїх клієнтів маркетингові акції, головною метою яких є заохочення постійних покупців та розширення бази нових. В одній з таких акцій переміг і житель Рахова – Шишвак В.М., отримавши нічогенький приз.                        Експерти Імідж Клубу наголошують, що не варто панікувати, коли вам приходять листи з каталогами, але потрібно бути уважними, бо як і у будь-якій іншій сфері, тут теж зустрічаються аферисти.Перевірити компанію на чесність ви можете самостійно, адже це доволі просто:
  • якщо ви маєте доступ до інтернету, то знайдіть офіційний сайт і уважно ознайомтеся з правами та обов’язками як покупця, так і продавця;

  • не оплачуйте товар допоки ви не будете тримати його в руках, адже часто бували випадки, коли люди платили за товар, який потім не отримували; 

  • перевірте номери телефонів та офіційну адресу, вказані в листі, якщо вони не існують, то не варто витрачати свій час, гроші та нерви на таку компанію. 

Ми сподіваємося, що тепер ви більш ознайомлені з темою каталогів. Бажаємо вам приємних покупок та чесних продавців!
Повернутися назад