Головна > Цікаві новини > 6-річний хлопчик зібрав $ 150 тисяч на порятунок коал з палаючої Австралії (ФОТО)

6-річний хлопчик зібрав $ 150 тисяч на порятунок коал з палаючої Австралії (ФОТО)


19-01-2020, 16:15. Розмістив: redaktor


Оуену Коллі з США 6 років, і це перший випадок в його житті, коли він попросив щось не для себе.  Співчуваючи тваринам в Австралії, він ліпить фігурки коал з глини і продає їх онлайн.
Оуен Коллі, 6-річний хлопчик з Хінгхема, штат Массачусетс (США), почув в дитячому садку про австралійських лісових пожежах два тижні тому.  Він запитав, чи постраждали тварини у вогні, і його мама визнала, що так.
Тоді, за словами мами, Оуен пішов у свою кімнату і намалював кенгуру, коалу та дінго під дощем.  Він пояснив, що це його бажання: нехай в Австралії піде дощ, пожежі припиняться і тваринам стане краще.
«Це перший раз, коли Оуен загадав бажання не про« Лего »або інші іграшки для себе, а про щось для інших», – сказала Кейтлін Коллі CNN.Батьки запитали хлопчика, чи хоче він допомогти звірам, і потім разом з ним придумали спосіб.
Як у Оуена виходять коали з глиниОуену подобається ліпити з скульптурної глини, тому було вирішено, що він стане ліпити фігурки коал за ескізом, зробленому мамою.  Їх пропонують в подарунок кожному, хто зробить пожертву від $ 50 до фонду Wildlife Rescue South Coast (група порятунку дикої природи в Новому Південному Уельсі (Австралія).
Оуен ліпить маленьку кумедну фігурку – це займає в середньому хвилини 4. Потім фігурку обпалюють 17 хвилин при 275 градусах в спеціальній печі, і батьки хлопчика відсилають готовий виріб поштою.  Приблизно за тиждень він зробив близько 55 коал з глини.  Мама скупила вже всю скульптурну глину в окрузі і чекає нових поставок.
Спочатку пост з пропозицією Оуена опублікували просто в Інстаграм, і перше пожертвування – цілих 1000 доларів – тут же було отримано.  Але за пару днів сума зросла до 20 тисяч, і Коллі запустили кампанію GoFundMe.  Пожертви варіюються від 5 до 150 доларів і йдуть з усіх штатів.  На вечір п’ятниці там уже було понад 145 тисяч доларів.Повернутися назад