Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Синій – наймодніший колір 2020 року: що ми знаємо про нього?Класичний синій – саме так називається колір, який інститут кольору Pantone назвам головним у 2020 році. Кажуть, що такий колір стимулює думки та вселяє надію.
Синій був популярним у найдревніших народів. Давні майя та єгиптяни залюбки використовували різні відтінки синього у своїх малюнках. У більшості народів він символізував небо, божество та зв’язок з іншим світом.
Психологи кажуть, що цей колір пов’язаний з інтуїцією та високими знаннями. Якщо це ваш улюблений колір, скоріш за все, ви цілеспрямована людина. Такий колір притаманний для бізнесменів та інших ділових людей. Сила духу, перфекціонізм, самоорганізація, вміння вирішувати конфлікти, впертість – риси характеру людей, що люблять синій.
Синій в інтер’єрі
Перефарбовувати всю кімнату в синій не варто, бо тоді ваша працездатність буде придушена. Краще додати синього у деталі. Штори, рамки для картин, стільці, скатертини, подушки, статуетки – те що чудово дивитиметься в синьому.
Синій в гардеробі
Якщо ви оберете синій в строгих фасонах, зможете чудово підкреслити свій високий статус та серйозні наміри. Якщо ж, синьою буде легка сукня, вона створить мрійливий образ. Для жінок чудовим придбанням у гардероб стануть сині туфлі, чоловікам пасуватиме синя краватка чи шкарпетки. 
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.