Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Гороскоп 2020: на які знаки Зодіаку чекає приголомшливий успіх

Гороскоп 2020: на які знаки Зодіаку чекає приголомшливий успіх
На деякі знаки Зодіаку чекає дуже вдалий рік.

Астрологи кажуть, що в 2020 році найщасливішими будуть Діви, Риби і Раки. Вони розповіли, до чого готуватися всім знакам Зодіаку у 2020 році.

Овен

Найщасливішим місяцем для Овнів у 2020 році буде квітень, тому важливі справи плануйте правильно. Вдалими будуть травень та липень. Не зовсім легко вам буде в серпні й жовтні, а найважчим виявиться вересень.

Тілець

2020 рік буде кращим, ніж 2019. Найвдалішим стане квітень, сприятливими будуть червень і липень, дисгармонія чекає в лютому і березні. А ось листопад буде зовсім поганим.

Близнюки

Найкращий місяць для Близнюків — серпень. Хорошими будуть лютий та травень, не дуже хорошими — січень і жовтень. Дуже поганим — квітень.

Рак

Найкращим для Раків буде липень. Вдалими будуть вересень і листопад, не дуже вдалими березень і квітень, найгіршим — січень.

Лев

Найвдалішим для Левів місяцем буде листопад, найгіршим — квітень. На везіння розраховуйте у серпні та вересні, будьте обережніші в липні та жовтні.

Діва

Вдалий рік для Діви. Найкращим стане вересень, вдалими будуть також липень, жовтень та листопад. Не дуже вдалими стане лютий, а зовсім поганим — травень.

Терези

Ловіть удачу за хвіст у грудні, в березні вона повернеться до вас спиною. Хорошими місяцями будуть січень і жовтень, не дуже хорошими — лютий і липень.

Скорпіон

Найкращим стане листопад, найгіршим - серпень. Вдалими будуть березень і жовтень, не дуже вдалими — квітень, липень, вересень.

Стрілець

Стрільцям удача посміхнеться у грудні, хорошими будуть також вересень і жовтень. Не зовсім хорошими будуть січень і березень, червень — негативним.

Козеріг

Якщо березень буде вдалим і повним радості, то вересень — його протилежністю. Хорошими будуть січень і лютий, не дуже вдалими — липень і серпень.

Водолій

Найщасливішим для вас стане лютий, негативним — листопад. Добре все буде в березні та квітні, не дуже — у серпні та грудні.

Риби

Найвдалішим у 2020 році для Риб буде березень. Негативним — грудень. Добре справи підуть в лютому і липні, вересень і листопад будуть важкими. 
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.