Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Підбірка безневинних з вигляду тварин, які запросто можуть вбити людину

foto
Варто прочитати!
У тваринному світі є безліч милих створінь, яких людина не сприймає як небезпеку. Однак зовнішність деяких з них оманлива.
Про тварин, до яких людині краще не наближатися, розповів liveabout.
1. Панди. Незвичайне чорно-біле забарвлення, великі очі в "окулярах" і мила округлість форм — це приваблює в пандах багатьох людей. Однак під такою зовнішністю криється реальна небезпека: ці ведмеді мають потужні щелепи й міцні масивні зуби, за силою укусу посідають одне з перших місць серед хижаків. Застосовують свої особливості панди для розгризання жорстких бамбукових стебел, якими харчуються. Пускати в хід щелепи можуть і проти людини. Завдають при цьому серйозних каліцтв.
Нападають панди, коли відчувають небезпеку. Більшість таких випадків стаються при зустрічі людини з цими ведмедями в дикій природі. Однак траплялося, що нападали на людей і вихованці зоопарків.

2. Товстий лорі. Ці примати мешкають у тропічних лісах Азії. Харчуються комахами, ягодами. Рідко можуть перекусити пташкою. На вигляд вони доволі милі — пухнасті, з величезними очима. Однак насправді є не більш безпечними, ніж кобри. Товсті лорі мають токсичні залози, з яких виділяється отрута. Вона здатна викликати анафілактичний шок й смерть як у дрібних тварин, так і в людини.


3. Лосі. Агресивна поведінка цим парнокопитним не властива. Людей вони стараються уникати. Однак якщо відчувають небезпеку, сміливо йдуть в атаку. За даними Центру контролю захворювань США, лосі щорічно забирають життя близько 52 людей. Це без урахування смертей унаслідок ДТП, які часто влаштовують ці тварини.

 
4. Дельфіни. Дорослі особини дельфінів часто вбивають своїх новонароджених дитинчат. Нападають і на інших морських ссавців. Зафіксовані також випадки нападу на людей.

5. Миші. Ці маленькі вухасті пухнастики з великими чорними очима виглядають цілком безневинно. Однак щороку домашні миші стають причиною безлічі випадків зараження людей небезпечними інфекціями. Тиф, лептоспіроз, сальмонельоз, хвороба Лайма — лише деякі із захворювань, які поширюють ці гризуни.

6. Морські леопарди. Морда цих ссавців майже завжди "усміхнена", що надає їм доволі привітного вигляду. Однак це лише маска. Насправді морські леопарди жорстоко вбивають інших тварин, зокрема й собі подібних. Також часто нападають на людей. Фізичні особливості їм це цілком дозволяють: морські леопарди мають потужні плавники й сильні щелепи, доростати можуть до 3-4 метрів у довжину. Ці ссавці не бояться нападати на човни, підступно вистрибують з води, щоб схопити свою жертву.
Напади на людей зазвичай обмежуються серйозними травмами. Смертельний випадок наразі зафіксований лише один. Жертвою морського леопарда тоді стала 28-річний морський біолог Кірсті Браун, яка проводила дослідження в Антарктиці. Морський леопард напав на неї під час занурення у воду. Протягом 6 хвилин він утримував її зубами на глибині 70 м, доки жінка не захлинулася.

7. Слони. Ці ссавці можуть доростати до більш ніж 3-х метрів у висоту й важити близько 6 тонн. Поводяться вони зазвичай мирно, до агресії не схильні. Однак якщо нахабно вдертися в їхній простір, можуть не на жарт роздратуватися. Щороку від завданого слонами каліцтва помирає близько 500 людей. Своїх жертв ці велетні забивають або затоптують.


8. Мурахоїди. У цих ссавців є довгі гострі кігті. Застосовують їх мурахоїди, коли потрібно розгребти земляні насипи, під якими ховаються мурахи. Пускають у хід свої кігті й для самозахисту. Відчуваючи небезпеку, не бояться нападати й на людину. Такі випадки були зареєстровані. З них декілька мали смертельні наслідки.


9. Бобри. Ці гризуни мають масивні й гострі, як бритва, зуби. Бобри ненавидять, коли хтось вдирається на їхню територію. Найменша провокація запалює в них агресію й спонукає йти в наступ як проти інших тварин, так і проти людини. Так, у 2013 році 60-річний рибалка з Білорусі помер від кровотечі після того, як бобер розірвав йому стегнову артерію.

 Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.