Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Лікарі пояснили сигнали організму про допомогу

Деякі зміни в звичному стані – це не що інше, як особливі сигнали організму, який потребує допомоги або лікування. Терапевти розповіли, що вони означають.
Як правильно зрозуміти важливі сигнали тіла, науковці пояснили в публікації видання «Століття». Експерти, зокрема, порадили звертати пильну увагу на те, що відбувається із зовнішністю.
Так, суха шкіра часто означає, що організму бракує вітаміну Е. Ламке волосся і нігті, в свою чергу, «говорять» про дефіцит вітамінів групи В, кальцію.
Іншим неприємним симптомом є підвищена дратівливість, часто супроводжувана порушеннями сну. Ця риса може бути сигналом того, що організм задихається від нестачі магнію і калію, відзначили лікарі. У деяких людей при подібному порушенні починають проявлятися нічні судоми.
Огрубіла шкіра на ліктях теж у багатьох випадках вказує на брак вітамінів – зокрема, вітамінів А і С. Заповнити нестачу вітамінів, як відзначають медпрацівники, майже завжди можна за рахунок харчування – в ньому має бути більше корисних жирів і натуральних рослинних продуктів.
Але цікаво, що потреба в певній їжі теж може бути сигналом якихось внутрішніх проблем. Так, при нервовому виснаженні тягне на солодке, якщо страждаєте від токсинів і шлаків ШКТ – на гірке, відзначили фахівці. Сильне бажання з’їсти що-небудь солоне, за їхніми словами, часто вказує на інфекцію або загострення запальних процесів, в першу чергу, в сечостатевій системі.

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.