Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Головні поради: як уникнути неприємностей на зимовій дорозі

Державна служба України з надзвичайних ситуацій склала невеликий перелік вимог до автомобілістів.

Україну накриє новий циклон. Він принесе снігопади та хуртовини на більшу частину території країни. Рятувальники попереджають водіїв про безпеку на дорогах та надають основні рекомендації, інформує Ukr.Media.
Спочатку подбайте про екіпіровку
У зимовий період необхідно поміняти гуму, запастися морозостійкою рідиною для омивача скла, перевірити працездатність гальмової, паливної і ходової систем і справність світлотехніки і електрики.
Слідкуйте за прогнозом погоди
Взимку бувають моменти, коли краще не виїжджати на дороги взагалі. Наприклад, «крижаний» дощ та утворення ожеледі по всій поверхні дороги. Якщо ж така погода несподівано застала Вас в дорозі або можливості перечекати негоду немає, їхати треба на маленькій швидкості і максимально обережно.
Обережно на поворотах
Якщо занесло на повороті, потрібно крутити кермо в бік заносу, повернувши голову в бік напрямку автомобіля. Якщо занесло на прямій ділянці дороги, то спочатку слід зробити швидкий і різкий рух в бік заносу, а потім ще кілька невеликих поворотів кермом вліво-вправо, поки машина не стабілізується. На слизькій зимовій дорозі рулювати потрібно максимально м'яко і плавно, повертаючи кермо на мінімально можливий кут. При занесенні рухаємось рішуче і різко, обриваємо занос.
Завчасно гальмуйте
Не забувайте про те, що перед поворотами, світлофорами, шляхами, заїздами в двори, на мостах та інших ділянках в зимовий час утворюються слизькі місця. Тому починати гальмувати потрібно заздалегідь.
Робіть тести авто
На незавантажених ділянках дороги робіть для себе і свого автомобіля міні-тести для перевірки роботи гальм і якості зчеплення коліс з дорожнім покриттям.
Зберігайте дистанцію та помірну швидкість
Стиль водіння взимку має бути спокійним, плавним, важливо зберігати оптимальну дистанцію. Зважайте, що автомобілі перед Вами можуть втратити зчеплення на слизькій дорозі. Важливий момент - враховуйте тип приводу автомобіля, адже залежно від його типу, автомобіль в незвичайних ситуаціях може вести себе по-різному.
Будьте уважні
Не будьте занадто самовпевнені за кермом і на посипаній дорозі, тому, що посипання може лежати нерівномірно. Виїжджайте на роботу раніше, адже взимку витрачений на дорогу час значно більше.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.