Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В Італії ув'язнено понад сотню українців

Про це заявила уповноважена з прав людини в Україні Людмила Денісова у Facebook, передає Depo.ua.
За її словами, серед них є особи, що визнані потерпілими від торгівлі людьми.


"П'ятьох з них вже звільнили з-під арешту за рішенням суду. Зараз МЗС працює над тим, хто ще потрапляє під це визначення, і готує відповідні документи", - повідомила Денісова після зустрічі з послом Італії в Україні Давіде Ла Чечіліа.
Омбудсвумен зазначила, що звернулася посла з проханням брати до уваги інформацію від України під час розгляду в судах їхніх справ, на що Ла Чечіліа пообіцяв посприяти.
Денісова уточнила, що також вони поговорили про "реальний стан справ" з обміну українських політв'язнів, які перебувають на території Росії та окупованого Криму та відсутність повної інформації про стан здоров'я Олега Сенцова та Володимира Балуха.
"Також розповіла про ситуацію із затриманими моряками судна "Норд" та "ЯМК0041". Ситуація складається таким чином, що фактично Росія зараз блокує повернення додому моряків обох суден. Україна зробила все від неї залежне для їхнього звільнення", - заявила уповноважена з прав людини.
Вона додала, що оскільки Італія цього року головує в ОБСЄ, то вона звернулася до посла з проханням підтримати українських політв'язнів та Україну на міжнародній арені і вплинути на Росію у питанні повернення українців додому

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.