Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Німецькі художники приїдуть в Ужгород з особливою виставкою

У вівторок, 21 серпня, об 11.00 в Ужгородському прес-клубі відбудеться прес-конференція з нагоди відкриття «Виставки Дармштадтських митців в Ужгородi», шестеро з яких особисто приїдуть в Ужгород. Мета проекту --представити мистецтво німецьких митців та налагодити контакти з художниками, скульпторами та іншими креативними людьми в Ужгороді. 
Детальніше про подію розкажуть Паул Гірш і Клаус Блехер, Дармштадтська спілка художників, Тарас Табака, закарпатський художник та Вікторія Синьо, керівник «Партнерське об’єднання Дармштадт-Ужгород».
До справи активно долучилися міська влада як Ужгорода, так і Дармштадта, Закарпатська обласна державна адміністрація, громадська організація «Партнерське об’єднання Дармштадт-Ужгород», а також Дармштадтська спілка митців. Важливою була підтримка німецької громадської організації «Німецько-українське коло друзів». Ініціатор і головна рушійна сила проекту – німецька громадська організація „Дармштадт підтримує культуру“, члени якого теж приїдуть на урочисте відкриття виставки. Додаткова фінансова підтримка проекту здійснювалася фондом ENTEGA.
***
Захід відбудеться у приміщенні  Ужгородського прес-клубу за адресою:
м.Ужгород, пл. Жупанатська, 15/4
Початок об 11.00

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.