Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Запальні люди переоцінюють свій інтелект - учені

Вчені прийшли до висновку, що злість і роздратування надають впевненості та навіть змушують людей переоцінювати свої інтелектуальні здібності, пише platfor.ma Дослідники з Варшавського університету та Університету Західної Австралії опитали понад 520 студентів і попросили їх вказати, як часто вони впадають в агресивний стан, й оцінити власний інтелект за 25-бальною шкалою. 
Потім ці ж студенти пройшли об’єктивний IQ-тест. Виявилося, що запальні учасники експерименту переоцінювали свій інтелект, а невротичні – навпаки, вважали себе менш розумними, ніж показав тест.
Вчені прийшли до висновку, що в першому випадку студенти схильні до нарцисизму і думають про себе краще, ніж є насправді. Таким людям у гніві складно довести їхню неправоту. Автори дослідження наголошують, що все ж остаточно причини такого явного зв’язку між гнівом і самооцінкою ще тільки належить з’ясувати.
«Гнів відрізняється від інших негативних емоцій, таких, як смуток, тривога або депресія», – пояснює співавтор дослідження Марчін Зайенковскі.

Читайте більше тут: http://expres.ua

Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.