Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Як не підхопити інфекцію під час відпочинку біля водойми

Коли купальний сезон у розпалі, під час відпочинку варто знати прості правила поведінки, аби не підхопити у людному місці інфекцій та захворювань.


Влітку частішають випадки інфекційних захворювань, пов'язані з плаванням у ставах, річках та озерах, стан яких не відповідає санітарним нормам, передає Zhyvyaktyvno.
Найчастіше страждає шлунково-кишковий тракт, адже у воді може бути кишкова паличка, шигелла чи інші небезпечні віруси. Подібна інфекція потрапляє у водойми через стічні води та повені.
Також хвороби можуть виникати від дії токсинів та хімікатів у воді, а також речовин, що виникають під час цвітіння водоростей. Окрім того, у воді можуть розмножуватись паразити, яких переносять водоплавні птахи чи гризуни.
Прискіпливо обирайте пляж для відпочинку
Справляння фізіологічних потреб у воду також можуть стати причиною виникнення захворювань. Найчастіше до медиків по допомогу звертаються у липні. Зонами підвищеної небезпеки є неглибокі ставки, озера та водойми зі слабкою циркуляцією води.
Надмірно людних місць відпочинку біля води та не обладнаних туалетами з відведеною каналізацією місць масового відпочинку краще також уникати.
Оскільки зазвичай маленькі діти не стримують сечовипускання у воді, варто оминати і місця, популярні для сімейного відпочинку.
Також має насторожувати піниста вода та водойма підозрілого забарвлення. І уникайте плавання після рясних дощів або повеней. 
Універсальна порада не підчепити інфекцію під час відпочинку – коли плаваєте, намагайтесь не ковтати води.
Намагайтесь не ковтати води під час плавання – це вбереже вас від інфекцій

https://24tv.ua/zdorove_zhittya_tag5270
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.