Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

В Ужгороді журналісти “Громадського радіо” облаштують тимчасову студію

У рамках проекту "Громадське радіо у твоєму місті!" в Ужгороді 12 та 13 липня перебуватимуть представники цієї незалежної радіостанції. Ефір транслюватиметься безпосередньо з Ужгорода на всю Україну, торкаючись актуальних тем як міста, так і Закарпаття вцілому.
"Ми вирушаємо в поїздку по всій Україні, аби надати незаангажовану платформу для виступу місцевим активістам, владі та лідерам думок. Ми хочемо дізнатися, що насправді хвилює всю Україну, чим живуть люди в Ужгороді. Ми вважаємо, що кожен має право висловити свою думку і тому надаємо людям таку можливість", — йдеться в описі.  До речі, Ужгород — останнє місто в рамках даного проекту.
Прямий виїзний ефір "Громадського радіо" можна слухати онлайн на сайті радіостанції за адресою, або слідкувати за трансляцією у соціальній мережі facebook.
Ефіри в Ужгороді проведуть радіоведучі Вікторія Єрмолаєва та Григорій Пирлік. Початок трансляцій — 12:30.
Крім того, 12 липня за адресою Швабська, 25а (SmartPoint) відбудеться безкоштовна лекція-розмова для місцевих журналістів, а також громадських активістів. Початок — о 18:00.
Журналістка та редакторка "Громадського радіо", сайту "Повага. Кампанія проти сексизму в українських ЗМІ та політиці" Вікторія Єрмолаєва, окрім іншого, розповість, що таке толерантна журналістика та як правильно писати і говорити про права людини.
Журналіст "Громадського радіо", автор та ведучий програм "Київ-Донбас", "Хроніки Донбасу" Григорій Пирлік поділиться своїм досвідом і методами пошуку контактів та інформації для журналістів, розкриє професійні секрети.
"Ми готові ділитися практичними кейсами, говорити про особистий досвід та досвід "Громадського радіо", а також відповідати на усі питання. Наша розмова буде корисна не тільки журналістам, а й активістам та експертам, адже вони зможуть дізнатися, як зацікавити ЗМІ своєю темою", — зазначила Вікторія Єрмолаєва.
З усіма додатковими питаннями можна звертатися до кореспондентки "Громадського радіо" на Закарпатті Ольги Павлової (050-616-92-03).
Громадське радіо. Слухайте. Думайте
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.