Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Супи назвали найкращим засобом для схуднення

Дослідження показало величезну користь супів для здоров’я людини. Вони змінюють мозок таким чином, що люди починають прагнути до здорового харчування.


Всі ми знаємо про те, що для зміцнення здоров’я необхідно відмовитися від продуктів харчування, багатих насиченими жирами начебто вершкового масла, сиру та м’яса, але деякі здатні на це. Існує немов якийсь замок в мозку, що не дозволяє нам переглянути власний раціон. І ось тепер вчені з Beth Israel Deaconess Medical Center з’ясували, яким чином цей замок можна відкрити. Виявляється для цього необхідно регулярно вживати супи. Саме ці страви викликають зміни в мозку, сприяють формуванню звички до здорового харчування.
Дослідження показало, що особливо корисно вживання супів для людей, які вже страждають від ожиріння. Супи дозволяють їм формувати пристрасть до смаку умами – це японське слово, яким виражають специфічний присмак, що відноситься до 5 основних смаків: солодкого, соленого, гіркого і кислого. Ключовий компонент смаку умами це глутамат – натурально зустрічається амінокислота, яку можна виявити майже у всіх продуктах харчування. Особливо багато глутамату в білкової їжі на зразок молочних виробів, риби і м’яса.
«В багатьох культурах прийнято вживати бульйони перед прийомом їжі, – говорять автори дослідження. – Ми ж прийшли до висновку про те, що людям, яким загрожує ожиріння, в якості першої страви слід вживати багаті смаком умами супи. Згодом вони допомагають формувати правильне відношення до їжі і не активно налягати на шкідливі для їхнього здоров’я і талії продукти».

Джерело: МедікФорум
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.