Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Розвага на Івана Купала закінчилися для дівчини страшними каліцтвами на все життя

В Інтернеті опублікований відеозапис, на якому можна побачити, як дівчина впала обличчям у велике вогнище в ході слов'янського звичаю, проведеного в ніч Івана Купали.
Трагедія сталася в місті Вітебську. Молода дівчина потрапила в лікарню з сильними опіками обличчя, які отримала в результаті падіння у величезне багаття. Дівчина приєдналася до традиційних стрибків через вогонь і в якийсь момент зіткнулася в повітрі з хлопцем, яких стрибнув з іншого боку.
Інцидент потрапив на відео, пізніше запис з'явилася в соціальній мережі ВКонтакте в співтоваристві "Типовий Вітебськ".
Постраждала була доставлена у Вітебську обласну клінічну лікарню.
Повідомляється, що у дівчини постраждало обличчя, обпалені руки і ноги.
Стан постраждалої задовільний, - прокоментували ситуацію в Вітебській обласній клінічній лікарні.
На відео, яке зняв один зі свідків події, видно, що дівчина під час стрибка зіткнулася з хлопцем, який стрибнув через багаття з протилежного боку. За правилами безпеки, стрибають через купальське вогнище суворо по черзі і тільки в одну сторону. Судячи з відео, спочатку через вогнище стрибнула пара, потім дівчина. В цей час назустріч їй хлопець стрибнув. Зіткнувшись з ним, дівчина впала у вогонь.
За словами очевидців події люди стрибали без будь-якої черговості, тому в певний момент жінка зіткнулася з хлопцем, через що звалилася прямо в багаття. Що ще раз підтверджує той факт, що на таких масових заходах з підвищеною небезпекою для життя потрібно бути вкрай обережним. Щоб не розплачуватися за одну помилку все життя.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.