Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

Як зміниться ціна газу для населення

В Україні підготували новий варіант формули розрахунку тарифу на газ для населення. Цього вимагає Міжнародний валютний фонд у рамках програми макрофінансової допомоги.
«В уряді зараз чекають реакції МВФ на цей варіант. На думку експертів, якщо в результаті вдасться досягти компромісу, то це буде перемога завдяки жорсткій принциповій переговорної позиції прем’єра і гнучкості в пошуку варіантів її реалізації», — повідомило джерело близьке до українського уряду, пише Інтерфакс.
З липня 2017 року МВФ наполягає на підвищенні ціни газу для населення. За різними оцінками ресурс може подорожчати від 30 до 60%. Головним чином, через зростання цін на міжнародних ринках.
За інформацією джерела, на сьогодні українська сторона запропонувала МВФ вже не менше восьми варіантів зміни формули ціни на газ. В їх основі — сприяння розвитку вільного ринку газу та запобігання відновленню корупційних схем на різниці цін на газ.
В уряді обговорювали незначне поквартальне підвищення ціни на газ. Щоб воно не сильно відбилося на платіжках українців.
Крім того, пропонували зрівняти ціну газу для промисловості та населення. Для останніх встановити пільгову ціну на певний соціальний обсяг споживання газу.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.