Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

7 липня відзначають День працівника природно-заповідної справи в Україні

Напередодні професійного свята – Дня працівника природно-заповідної справи – на центральній садибі Карпатського біосферного заповідника відбулися урочисті збори. Cвято природоохоронців України порівняно нове. У 2009 році на державному рівні було вирішено відзначати День працівника природно-заповідної справи саме 7 липня, згідно з Указом Президента №629/2009 від 18.08.09.


Зустріч колективу розпочато з вітальних слів директора Карпатського біосферного заповідника, заслуженого природоохоронця України М.П. Рибака. Ним було вручено почесні грамоти кращим працівникам установи від адміністрації КБЗ. Надійшли подяки від Закарпатської обласної державної адміністрації та грамоти від Тячівської і Хустської міських рад. Від Закарпатської ОДА нагороджений грамотою директор заповідника М.П. Рибак. Привітати колектив зі святом навідався голова міста Рахова В.В. Медвідь, який вручив грамоти та подарунки від Рахівської міської ради. Усі почесні грамоти доповнюють грошові премії. Згодом на всіх присутніх чекав фуршет.
Дружній колектив заповідника продовжить відзначення Дня працівника в Угольському ПНДВ, де заплановано екскурсію до однієї з природних візитівок – печери Молочний камінь.
Для гостей заповідника на відзначення Дня працівника природно-заповідної справи проходять Дні відкритих дверей у Музеї екології гір, а для учнівської молоді в еколого-освітньому центрі «Центр Європи» вчора відбувся тематичний захід «Цілющі рослини Карпат» з практичними завданнями і майстер-класами.
Вітаємо наших колег з інших природоохоронних установ та організацій і бажаємо безперервної енергії, наснаги та щирого захоплення нелегкою справою, яку ми спільно здійснюємо задля збереження природи України.

Туристично-інформаційні центри Карпатського біосферного заповідника


Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.