Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

На світ насувається катастрофа: вчені зробили тривожну заяву

Зміни клімату залишаються небезпечними для ряду вразливих регіонів, включаючи Арктику, навіть при дотриманні Паризької угоди.
Про це йдеться в статті вчених Відкритого університету та Шеффілдського університету у Великобританії, яка була опублікована в журналі Nature Climate Change, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на Phys.org.
У матеріалі, зокрема, зазначається, що деякі фахівці поставили під сумнів здійсненність зусиль щодо стримування зростання температури, враховуючи, що Земля вже нагрілася на один градус, а також те, що потепління “затримується” океаном. Однак інші вчені вважають, що зниження рівня викидів парникових газів може запобігти зростанню температури.
Дослідники розробили кліматичну модель, що враховує взаємодію океану і атмосфери, цикл вуглецю, а також кількість викидів вуглекислого газу, і оцінили ймовірність досягнення Паризької угоди, а також визначили його наслідки для біосфери.
Таким чином з’ясувалося, що обмеження зростання температури технічно можна досягти навіть без надмірних обмежень у викидах парникових газів з 50-відсотковою ймовірністю. Однак в цьому випадку супутні зміни клімату можуть бути непередбачуваними для деяких областей Землі, де може збільшитися частота погодних лих.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.