Розміщення реклами тут - +380 (98) 607 99 77

З днем медичного працівника привітали лікарів, фельдшерів, медсестер та ветеранів охорони здоров’я

Сьогодні, 14 червня, на Рахівщині відзначили День медичного працівника. Урочисті заходи відбулись у приміщенні Рахівської райдержадміністрації, повідомляє прес-служба Рахівської РДА.


Працівників медицини привітали й місцеві чиновники – заступник голови Рахівської районної державної адміністрації Дмитро Ігнатюк та голова Рахівської районної ради Василь Дан.
Напередодні свята, хочу привітати всіх медичних працівників Рахівщини — лікарів, фельдшерів, медсестер, ветеранів охорони здоров’я — із професійним святом. Професія лікаря — це, певно, набагато більше, ніж просто професія. Це дійсно покликання, дар Божий, без якого неможливо рятувати життя, - зазначив у своєму виступі Дмитро Ігнатюк.
З вітальною промовою до винуватців торжества звернувся голова районної ради Василь Дан, який наголосив на важливості праці медиків, яка була і залишається однією з наймилосердніших професій.
До привітань долучилися і колеги-керівники медиків - начальник відділу охорони здоров’я Павло Брехлічук та головний лікар Рахівської районної лікарні Володимир Симулик.
Також чиновники від імені голови Закарпатської обласної ради відзначили представників медичної сфери грамотами і подяками, а також спільними грамотами райадміністрації і ради, відділу охорони здоров’я і райлікарні. Серед тих, хто отримали їх були безпосередньо медичні працівники та працівники, що забезпечують діяльність медичних установ.
Подарунок у вигляді концертної програми для медиків підготували і працівники та аматори культури.
Коментарі

Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.